Kadın Bebek Kadin Ve Bebek Sitesi

Ev Hanimlarina Kredi Kartı Müjdesi

Kategorisi: GENEL ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Ev hanımlarına kredi kartıveriliyor mu tartışmalar aldı başını gidiyor bugünlerde. Belgenebilir resmi bir geliri olmayan ev hanımları da kredi kartı alabiliyor.

Bankalar gerek kredi gerekse kredi kartı olsun ilk talep ettikleri belge maaş bodrosu gibi geliri belgeleyen nitelikteki evraklar.Ancak konu çalışmayan ve belgenebilir gelire sahip olmayan ev hanımlarına gelince bu talebi yapamayan bankaların ilk talebi kefil oluyor.Çalışan bir kefil göstermeniz durumunda hemen hemen tüm banklardan kredi kartı alabilirsiniz.

ev hanımlarına kredi kartı Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Gösterecek kefilim yok diyorsanız doğru Finansbank Şubelerine. Finansbank kredi kartı başvurusunda bulunan ev hanımlarına kefil şartı olmadan kredi kartı veriyor.Birçok ev hanımını kredi kartı sahibi yapan banka bu alanda bir ilkin öncüsü.

Ev hanımlarının kredi kartı kullanmasının bir diğer yolu ise ek kart çıkartmak.Eşinize ait bir kredi kartı üzerinden bir ek kart çıkartarak kullanabilirsiniz. Ekkart gerek yıllık aidat ücretlerinin asıl karta oranla düşük olmasından dolayı, gerekse harcamaları tek bir hesap üzerinden kontrol etmek adına oldukça avantajlı.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Ev hanımlarına kredi kartı başvuruları için birçok alternatif bulunmakta.Ev hanımları, bankların web sitelerinden, müşteri hizmetlerinden ve şubelerinden kredi kartı başvurularını yapabilirler.Ancak sonucun daha hızlı ve olumlu olması adına başvurunuzu şubeden yapmanız daha olumlu olacaktır.

Bir ev hanımı olarak sizde daha önce kredi kartı başvurusu yaptıysanız, başvuru süreci ve sonuçları hakkında sayfamıza yorum bırakarak henüz başvuruda bulunmamış ev hanımlarına fikir sağlayabilirsiniz.

Ev hanımı olarak kredi kartı değil kredi istiyorum diyorsanız Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımlarına girişimciliği desteklemek adına verilen Mikro Kredi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.